Siirry sisältöön

Itä-Uudenmaan perheoikeudellisen yksikön yhteystiedot

Yhteystiedot

Ajanvaraus ja neuvonta ma–to klo 9–11

Sähköposti ja tapaamisajan peruutukset 24/7

Vastaanotto Sipoossa ja Loviisassa 1-3 kertaa kuukaudessa:

Esihenkilö, lastenvalvoja

Sjöblom, Matilda

sopimusasiat, olosuhdeselvitykset

019 520 3226 ma ja ke klo 9-10

matilda.sjoblom@porvoo.fi

Lastenvalvoja, sosiaalityöntekijä

Ailunka, Tiina
sopimusasiat, olosuhdeselvitykset, adoptioasiat
019 520 3283 ma ja ke klo 9-10
tiina.ailunka@porvoo.fi

Toimistosihteeri

Holm, Eva
019 520 4991 ma-to klo 9-11 (Itä-Uudenmaan perheoikeudellinen yksikkö neuvonta ja ajanvaraus)
i-u.perheoikeudellinen@porvoo.fi

Vs. Lastenvalvoja

Behm, Frida
sopimusasiat
019 520 3220 ma ja ke klo 9-10
frida.behm@porvoo.fi

Sosiaaliohjaaja

Haapalahti, Eveliina
tapaamispaikan koordinointi, olosuhdeselvitykset
040 676 1427 ja 040 676 1428 (Porvoon tapaamispaikan koordinointi ja valvojat)
eveliina.haapalahti@porvoo.fi

Lastenvalvoja

Karlsson, Tia
sopimusasiat, isyysasiat, perheasioiden sovittelun koordinointi, tapaamispaikan koordinointi
019 520 3224 ma ja ke klo 9-10
tia.karlsson@porvoo.fi

Lastenvalvoja

Klemets, Christel
sopimusasiat, isyysasiat, olosuhdeselvitykset
019 520 3249 ma ja ke klo 9-10
christel.klemets@porvoo.fi

Lastenvalvoja

Nieminen, Minna
sopimusasiat, isyysasiat, olosuhdeselvitykset
019 520 4994 ma ja ke klo 9-10
minna.nieminen@porvoo.fi