Vanhusneuvoston jäsenet 2018 - 2019

Borgå svenska pensionärsförening r.f.

Björn Sundqvist - vanhusneuvoston puheenjohtaja
Jakarinkatu 18 as 1, 06100 Porvoo
puh. 019 583 249, 0400 444 393
bjorn.e.sundqvist@gmail.com

Varajäsen Stina Lähde

Porvoon kaupungin työntekijöiden seniorit ry

Hilkka Piipponen - vanhusneuvoston varapuheenjohtaja
Sepäntie 11, 06400 Porvoo
puh. 040 583 4199
hilkka.piipponen@suomi24.fi                                                   

Varajäsen Tuula Virkki

Borgånejdens svenska pensionstagare r.f.

Bengt Dahlqvist
Raatimiehenkatu 6 B 13, 06100 Porvoo
puh. 0400 877 050
bengt.dahlqvist@sulo.fi

Varajäsen Seija Koponen (Porvoon Seudun Muistiyhdistys ry)

Eläkeliiton Porvoonseudun yhdistys ry

Marja Nurme
Jokikatu 5 A 15, 06100 Porvoo
puh. 040 760 4181
marja.nurme@gmail.com

Varajäsen Börje Fagerstedt (Borgånejdens svenska pensionstagare r.f.)

Borgånejdens Krigsveteraner r.f.

Carl Johan Numelin
Brasasvägen 223, 06750 Tolkis
puh. 0400 489 020
cj.numelin@kolumbus.fi

Varajäsen Tapio Ruuskanen (Porvoon eläkeläiset ry.)

Porvoonseudun Eläkkeensaajat ry

Heli Heiskanen
hheiskanen@luukku.com

Varajäsen Maija-Liisa Kairo

Porvoon kansalliset seniorit ry

Irmeli Hoffrén
Näsejuttenkatu 12 F 14, 06100 Porvoo
puh. 040 778 6107
irmeli.hoffren@pp.inet.fi

Varajäsen Tuula Wiertz

Porvoon rintamaveteraanit ry

Lars Heinonen
Punasuontie 52, 06200 Porvoo
puh. 040 550 8193
lars.heinonen@gmail.com

Varajäsen Raili Korpiluoma

Hans-Olof Halén
Vanha Kuninkaantie 35, 06100 Borgå
puh. 040 841 4814
hasse.halen@myself.com

Varajäsen Raimo Järvelä

Vanhusneuvoston sihteeri

Maria Kuutschin
puh. 040 489 5773
maria.kuutschin@porvoo.fi